ART / Lithographs / Litograph in colors 12732020
nr 1273 2020
Håkan Bull
(f. 1953), Sverige
Håkan Bull (b. 1953), Sweden. "Rackarekrus". Signed, numbered 40/75. Subject: 29x20 ca,
LITOGRAPH IN COLORS, "Rackarekrus". Signerad, numrerad 40/75. Motivet: 29x20 ca
Håkan Bull, Swedish painter, born 1953.
SEK 250
Monday September 2 2019
at 18:50:59
100 kr
200 kr